+90 533 236 00 67 Select Language:
Tarihçemiz

Femsan Makina İmalat Endüstri Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

Femsan Makina Zonguldak / Alaplı'da 2005 yılından bu güne Sektörde öncü olabilmek ve müşterilerine en kaliteli ürünleri sunabilmek için gereken bilgi ve teknolojiyi bünyesinde barındırmaktadır.Üretim Sürecince Femsan Makina boru profil makinaları, rulo, dilme, boy kesme ve paketleme ünitelerini elektrik otomasyonu dahil komple imalatını yapbilmektedir.Firmamızın Genişleyen iş portföyü ve iş sahası ile FEMSAN Makina sanayi de her geçen gün büyümeye devam etmektedir.
Femsan Makina Sanayi kendi bünyesinde yetiştirilmiş ve eğitilmiş profesyonel satış kadrosuyla müşterilerine kusursuz bir servis ağıyla hizmet vermektedir. 
Ayrıca konularında uzman profesyonel kadro, müşterilere yerinde danışmanlık hizmeti vererek minimum maliyet ile maksimum üretim sağlayacak önerilerde de bulunmaktadır.Makina Sanayi sektöründe akla gelebilecek her türlü alanda, daha ziyade çözüm ortağı olarak çalışmayı amaç edinen firmamız, değerli müşterileriyle bir aile ortamındaymış gibi güvenilir bir şekilde görevini yerine getirmektedir.Femsan Makina Kalite Politikası İzlemektedir. Misyon ve Vizyonumuz doğrultusunda, ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileşmeyi sağlamak. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, Mükemmel Kaliteyi Sunmak İçin Gerekli Bilgi Birikimlerini Geliştirmek! Öncelikli Hedefleri Arasındadır.Asıl amacımız, çalışmakta olduğumuz kurum ve kuruluşların, verdiğimiz hizmetten en üst düzeyde verim almasıdır. Esas görevimizin çözüm üretmek olduğunun bilincindeyiz. En iyiyi en ekonomik koşullarla sunmak firmamızın temel prensibidir.Saygılarımızla.

Zonguldak / Alaplı  - Femsan Makina

Vizyonumuz

En gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerimize değer sağlayıp piyasaya lider konumuna gelmektir.

Misyonumuz

Femsan Makina olarak müşterilermizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, sevilen, güvenilen ve tercih edilen lider marka ve işletme olmak

İnsan Kaynakları

İlginiz İçin Teşekkürler, Şuan için Personel Alımı Bulunmamaktadır. 
Ancak, Genel başvuru amaçlı Özgeçmişinizi e-posta adresimize gönderebilirsiniz. 

En Yeni Müşteri Görüşleri

Görüş Yazın!